Medžioklės sezonas atidarytas – metas pasiruošti įvairioms gamtos sąlygoms ir išsirinkti avalynę, tinkančią bet kokiam orui. Avalynė medžioklei puikiai tiks žygiams per pievas, miškus, purvynus, nesvarbu, koks metų laikas bebūtų. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti odiniai bei guminiai batai yra atsparūs vandeniui. Aukšta šių batų kokybė lemia universalias jų panaudojimo galimybes, todėl jie pravers ne tik medžioklėje, bet ir žvejyboje, miškininkystėje, žygiams į miškus ar pelkynus bei daugybei kitų veiklų.

avalynė medžioklei


Aukščiausios kokybės avalynė

UAB „RAMEDIL“ – tai oficialus, vienos geriausių Europoje avalynės įmonių „Demar“ atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. Čia rasite kokybiškų „Demar“ batų, kurių gamybai naudojamos pačios aukščiausios kokybės medžiagos:

Nubuck oda – tai itin kokybiška ir vandeniui atspari medžiaga. Iš jos pagaminti odiniai batai gerai sulaiko šilumą ir yra pralaidūs orui. Dėl šios priežasties, jiems būdinga oro cirkuliacija. Tokiuose batuose neprakaituoja kojos, todėl jie yra patogūs avėti.

Etileno vinilacetato polimeras (EVA) yra medžiaga, naudojama guminių botų gamybai. Iš jos pagaminti botai yra atsparūs nusidėvėjimui bei įvairių cheminių medžiagų poveikiui. Ši medžiaga elastinga bei lanksti, jai būdingos termoizoliacinės savybės.

Vinilo polichloridas (PVC) – tai itin aukšta kokybe pasižyminti medžiaga. Be to, dėl šios gumos savybės tvirčiau sukibti su paviršiais, tokie botai neslysta, juos itin patogu avėti per lietų.

Guminiai padai iš termo medžiagos suteikia batams amortizacinių savybių, todėl juos patogu naudoti medžioklei. Termo guma padeda išlaikyti elastingumą, apsaugo padus nuo dilimo bei išorinio pažeidimo galimybės. Tokie batai lengvi, praktiški, patogūs.


„Demar“ medžioklės prekių asortimentas

Mūsų parduotuvėje „Demar“ medžioklei galite įsigyti tiek kokybiškų odinių batų, tiek guminių botų. Užsisakyti prekes galima internetu. Prekiaujame tik iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintais produktais.

Mūsų prekių kataloge – skirtingų modelių bei spalvų avalynė, tinkanti kasdieniam naudojimui bet kuriuo metų laiku. Taip pat pas mus rasite ir žieminių batų, kurie yra pagaminti iš žemų temperatūrų poveikiui atsparių, natūralių bei dirbtinių medžiagų. Avalynė medžioklei yra patogi tiek vasarą, tiek žiemą!


Į ką pravartu atsižvelgti renkantis avalynę?

Prieš perkant batus, būtina atsižvelgti į tinkamą dydį. Kartais, net žinodami tikslius savo pėdos išmatavimus, galite apsirikti, kadangi skirtinga avalynė turi kiek skirtingus dydžius – pasitaiko atvejų, kai pėdai labiau tikti gali vienu dydžiu mažesni ar didesni batai. Todėl svarbu juos pasimatuoti. Perkate internetu, netinkančią prekę per pirmąsias dienas galėsite mums grąžinti ir išsirinksite tinkamesnę batų porą.

Taip pat pravartu tiksliai žinoti savo poreikius, kokiomis sąlygomis bus naudojami batai.  Mūsų siūloma avalynė medžioklei pasižymi didele įvairove – kai kurie batai gali būti pritaikomi skirtingiems atvejams – vieni iš jų tinka nešioti tik žiemą ar pavasarį, kiti yra universalūs, tinkami avėti bet kokiu oru.


Įsigykite kokybiškus „Demar“ batus medžioklei jau šiandien. Apsilankykite mūsų parduotuvėje arba užsisakykite prekes internetu. Tegul Jūsų žingsnius lydi aukšta kokybė ir patogumo jausmas!


IŠSIRINKITE AVALYNĘ SAU:

MŪSŲ PRODUKCIJA