Pasiruoškite lietui, apsaugodami savo kojas nuo drėgmės ar purvo. Kokybiški botai internetu – tai puikus sprendimas užsisakyti kokybišką avalynę dar patogesniu būdu. Jums net nereikės išeiti iš namų – peržvelgę mūsų turimų prekių katalogą, galėsite įsigyti naujus botus vos keliais mygtuko paspaudimais!

Mūsų asortimente – universalūs guminiai batai vyrams, moterims ir vaikams. Sau tinkamus batus čia galės atrasti kiekvienas nepriklausomai nei nuo lyties, nei nuo amžiaus.

 


Guminiai botai iš geriausių medžiagų

Mūsų el. parduotuvėje rasite tik kokybiškus ir iš itin patvarių medžiagų pagamintus botus. Esame UAB „RAMEDIL“ – oficialus „Demar“ įmonės atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. „Demar“ – tai vienas geriausių Europoje avalynės gamintojų. Gamykloje naudojama moderni siuvimo bei avalynės apdirbimo techninė įranga, kuria kuriami itin aukštos kokybės gaminiai. Guminių botų produkcijai naudojame tiek natūralius, tiek dirbtinius komponentus. Gamybai naudojamos šios medžiagos:

  • Termo guma. Dažnai naudojama padų gamyboje. Tai suteikia botams tvirtumo – jie tampa sunkiau pažeidžiami, lėčiau dyla.
  • Etileno vinilacetato polimeras (EVA) – elastinga ir lanksti guma, išlaikanti šilumą bei turinti termoizoliacinių savybių. Ji yra atspari įvairių cheminių medžiagų įtakai, ne taip greitai nusitrina.
  • Vinilo polichloridas (PVC) suteikia botams elastingumo. Ši medžiaga atspari drėgmei. Nešiojant iš PVC pagamintus botus mažesnė paslydimo tikimybė, nes padams naudojama guma pasižymi stangrumu ir gera kokybe.

„Demar“ guminiai batai pasižymi papildomais privalumais – dviejų sluoksnių pamušalas bei išimama kojinė suteikia galimybę avėti juos bet kokiomis oro sąlygomis išsaugant sausas ir šiltas kojas.


Užsisakykite „Demar“ botus

Apsilankę mūsų internetiniame puslapyje, galėsite atrasti labiausiai Jums patinkančius „Demar“ batus iš prekių katalogo. Išsirinkę norimus batus, užpildykite užsakymo anketą. Apmokėti prekes galite per „Paysera“, arba atlikdami bankinį pervedimą internetu. Įsipareigojame įvykdyti Jūsų užsakymą per 1–10 darbo dienų, priklausomai nuo turimo konkrečios prekės kiekio. Prieš pirkdami atidžiai susipažinkite su užsakymo sąlygomis.


Galimybė grąžinti prekes

Jeigu internetu užsakyta avalynė Jums netinka, galite grąžinti ją per pirmas 14 darbo dienų nuo užsakymo gavimo. Tokiu atveju, internetu pildoma prekių grąžinimo forma. Grąžinti prekes galite tik pagal mūsų puslapyje pateiktas nuostatas, su kuriomis Jūs, vykdydami užsakymą, sutinkate.


Kaip tinkamai išsirinkti guminius batus?

Jeigu norite išsirinkti tinkamai, prieš pirkdami atsižvelkite tiek į avalynės dydį, tiek į medžiagų, iš kurių ji pagaminta, savybes. Taip pat svarbu žinoti kokios rūšies botai reikalingi, kur jie bus naudojami. Mūsų siūlomi guminiai botai tinka skirtingoms reikmėms, jų rasite įvairių – nuo žieminių ar universalių, visiems metų laikams skirtų laisvalaikio batų, iki specialios avalynės pramonei, medžioklei, žvejybai.

Jeigu kartais kiltų kokių nors neaiškumų ir negalėtumėte priimti optimaliausio sprendimo, kokie guminiai batai tinkamiausi – susisiekite nurodytais kontaktais ir mes mielai padėsime visais avalynės pasirinkimo klausimais patardami, ką išsirinkti.

Patogūs ir kokybiški botai internetu – mes pristatysime Jūsų siuntinį į bet kurią Lietuvos vietą. Daugiau jokių peršlapusių kojų su mūsų avalyne!


IŠSIRINKITE BOTUS SAU:

MŪSŲ PRODUKCIJA