Ruošiatės į žvejybą? Ieškote patvarių, ekstremalioms oro sąlygoms atsparių batų?  Nenorite sušlapti kojų žvejodami? Metas pasirūpinti tinkamu apavu – „Demar“ avalynė žvejybai nuo šiol lydės Jus visuose žygiuose po gamtą. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti batai pasižymi patvarumu ir yra itin patogūs avėti.

Mūsų siūlomi universalūs batai savo didžiausius privalumus gali atskleisti ne tik žvejyboje, bet ir medžioklėje, miškininkystėje, žygiuose po miškus ir kemsynus. Leiskite sau mėgautis aukšta mūsų gaminių kokybe – ja galėsite įsitikinti patys.

Avalynė žvejybai


Avalynės gamybai naudojamos medžiagos

UAB „RAMEDIL“ – tai oficialus „Demar“ įmonės atstovas Lietuvoje bei Latvijoje. Parduotuvėje tiekiama šio vieno geriausių Europoje gamintojo avalynė žvejybai, kuri yra gaminama tik iš aukščiausios kokybės medžiagų naudojant modernias siuvimo bei apdirbimo technologijas. Prekiaujame tiek iš natūralių, tiek iš dirbtinių medžiagų pagaminta avalyne. Kai kurios medžiagos turi savybę sulaikyti šilumą – joms būdingos termoizoliacinės savybės. Mūsų siūloma žieminė avalynė gaminama naudojant šalčiui atsparius audinius, todėl nešiojant šiuos batus, pėdos nešąla net per didžiausius šalčius.

Žvejybai itin pravers guminiai botai, kurie yra pagaminti iš skirtingos rūšies patvarių medžiagų. Viena jų – lankstus bei elastingas, termoizoliacinių savybių turintis, etileno vinilacetato polimeras (EVA), kuris yra atsparus cheminėms medžiagoms ir ne taip greitai dyla. Iš vinilo polichlorido (PVC) ar Nubuck odos pagaminti batai su guminiais termo padais, sumažina slydimo galimybę iki minimumo. Tokia avalynė yra lengva, patogi bei praktiška, puikiai tinkanti žieminei žūklei.


„Demar“ avalynės privalumai

Rūpinamės aukšta savo prekių kokybe, nes mums svarbu, kad pirkėjai liktų patenkinti ir vertintų „Demar“ batus kaip vienus patikimiausių. Todėl siekiame, kad mūsų avalynė ne tik įgytų gražų, estetišką pavidalą, bet ir būtų praktiška bei patogi.

Mes ne tik prekiaujame kokybiškais batais, bet taip pat savo klientams siūlome specialius įklotus bei pamušalus, kurie užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją batų viduje. Vandeniui atspari membrana padės sulaikyti drėgmę, o anatomiškai prisitaikantys, keičiami AIR-COMFORT vidpadžiai užtikrins maksimalų komfortą pėdoms. Kokybiškus botus su dviejų sluoksnių pamušalu bei išimama kojine bus patogu nešioti bet kokiomis oro sąlygomis.


Batų pasirinkimo įvairovė

Mūsų parduotuvėje „Demar“ galite įsigyti kokybiškos avalynės žvejybai bei kasdieniam naudojimui. Čia rasite odinių batų, kurių didžioji dalis pagaminta iš natūralios Nubuck odos. Taip pat guminių botų, tinkamų braidžioti po purvynus, balas, avėti per lietų ar užsiimant žūkle.

Universalūs botai tiks tiek vyrams, tiek moterims – turime įvairių spalvų bei dydžių pasirinkimą. Galime pasiūlyti tiek žieminės, tiek visiems kitiems metų laikams tinkamos avalynės. Žieminė avalynė žvejybai pagaminta naudojant šalčiui atsparias medžiagas, batų padai storesni, su apšiltinimu.

Nepraleiskite progos įsigyti aukščiausios kokybės batų žvejybai! Užsukite į mūsų parduotuvę Vilniuje, Kalvarijų g. 125 arba užsisakykite prekes internetu.


IŠSIRINKITE AVALYNĘ SAU:

MŪSŲ PRODUKCIJA